U6 rood
 
Vriendenwedstr.

 

 

 

Trainer : Hélène D'Hertefeldt
Ploegafgev. : ...
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : woensdag
  17:00 tem. 18:00

 

 

 
U6 wit
 
Vriendenwedstr.

 

 

 

Trainer : ...
Ploegafgev. : ...
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : woensdag
  17:00 tem. 18:00

 

 

 
U7 rood
 
Vriendenwedstr.

 

 

 

Trainer : Sanne Ceuppens
Ploegafgev. : ...
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  17:30 tem. 18:30

 

 

         
U7 wit
 
Vriendenwedstr.

 

 

 

Trainer : Phil Praet
Ploegafgev. : /
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  17:30 tem. 18:30

 

 

 
U7 rood/wit
 
Vriendenwedstr.

 

 

 

Trainer : Benny Verbraecken
Ploegafgev. : /
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  17:30 tem. 18:30

 

 

 
U8 rood
 
Gew. reeks Bv

 

 

 

Trainer : Stefan De Schutter
Ploegafgev. : Steven Cuyt
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  18:30 tem. 20:00

 

 

         
U8 wit
 
Gew. reeks Bq

 

 

 

Trainer : Stefan De Schutter
Ploegafgev. : Steven Cuyt
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  18:30 tem. 20:00

 

 

 
U9
 
Gew. reeks Bq

 

 

 

Trainer : Wim Smits
Ploegafgev. : /
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  18:00 tem. 19:30

 

 

 
U10
 
Gew. reeks Bh

 

 

 

Trainer : Steven Daneels
Ploegafgev. : Wim Smits
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : dinsdag en donderdag
  18:00 tem. 19:30

 

 

         
U11
 
Gew. reeks Bj

 

 

 

Trainer : Wim Smits
Ploegafgev. : Tom Mertens
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : dinsdag en donderdag
  18:00 tem. 19:30

 

 

 
U12 rood
 
Gew. reeks Be

 

 

 

Trainer : Steven Daniels
Ploegafgev. : Jelle Vermeulen
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  18:00 tem. 19:30

 

 

 
U12 wit
 
Gew. reeks Bd

 

 

 

Trainer : Joeri Joris
Ploegafgev. : Kenneth Willems
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  18:30 tem. 20:00

 

 

         
U13
 
Gew. reeks Bk

 

 

 

Trainer : David Royberghs
Trainer : Chantal Diels
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : maandag en woensdag
  18:30 tem. 20:00

 

 

 
U15
 
Gew. reeks By

 

 

 

Trainer : Mattias Mahieu
Ploegafgev. : Kenneth Willems
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : dinsdag en donderdag
  18:00 tem. 19:30

 

 

 
U17
 
Gew. reeks Ba

 

 

 

Trainer : Sasha Henderikx
Trainer : Tom Valckx
Ploegafgev. : /

 

Trainingen : woensdag en vrijdag
  19:30 tem. 21:00

 

 

 

spelregels jeugd

sportieve ouders